Ücretsiz Hizmet verdiğimiz Forum Sunucularımızın Tümünde Aynı Kurallar Geçerlidir..!
(Smf123.Com & Smf123.Net & InvisionTR.Com & Tymsah.Net)

Ücretsiz Forum Sistemi Kullanım ve Üyelik Sözleşmesi

 1. Yukarıda adı geçen web siteleri Ücretsiz Phpbb ve Ücretsiz Smf Forum (SimpleMachines) türünde web siteleri vererek kullanılmasını sağlayan bir servistir. Bu Servis Ücretsiz ve şimdilik süresiz olarak planlanmış olup ilerideki zamanlarda yeni kayıt alınıp alınmayacağına yada bu servisin devam edip etmeyeceğine Site Yöneticileri karar vermekte serbesttir.
 2. Kayıtlı üyelerinin, yasal olmayan her türlü içerik (crack, warez, hack, porno), başka kişi ve kurumları hakaret,rencide edici yazı, görüntü, ses dosyaları ve benzeri bilgileri blog sayfalarına yüklemeleri, yayımlamaları ve SPAM yapmaları yasaktır. Bu tür içerikler Forum isminde yada tanımlamasında ve kullanıcı adlarında dahi kullanılması yasaktır. Bu tür içerik yayınlayan Forumların yayını yöneticiler tarafından gerek duyulduğu anda durdurulabilir.
 3. Bunun dışında, Smf123.Com yönetimi, herhangi bir cezai gerekçe olmaksızın, dilediği üyeye vermekte olduğu forum hizmetini geçici veya sürekli olarak, kısmen veya tamamen sona erdirme hakkına sahiptir. Üyeler kayıt esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu kabul eder, kendi belirlediği mail adresi ve şifrenin kullanımından doğacak her türlü sorumluluğu kendi taşır.
 4. Birden fazla Forum kayıt edenin oluşturduğu tüm forumlar silinir!
 5. 7 günden fazla yazı yazılmayan forumlar otomatik silinir!
 6. Kayıt olduktan sonra, 1 gün içinde Admini Giriş yapmazsa Forum silinir!
 7. Forum kullanıcıları kendi sayfalarında Kendilerine ait Google Adsense Reklamı ve Benzeri Yapıda Çalışan Reklam Yayınlama sitelerine ait Reklamları yayınlayamazlar.(reklamstore, adtech, mynet click vs vs) yayınlayamazlar.
 8. Ücretsiz Forumlarımız bir yönlendirme servisi değildir. Forumlar başka bir adrese yönlendirilemez.
 9. Forumlardaki tüm yazılardan ,yorumlardan ,resimlerden ve diğer materyallerden yazarları sorumlu olup, üyelerinin bu sistem aracılığıyla müzik ,video ve yasalarla (lisans) korunmakta olan programların paylaşımı kullanması kesinlikle yasaktır. Yukarıda adı geçen siteler ve yöneticileri ücretsiz olarak vermiş olduğu Forum içeriklerinden sorumlu değildir.
 10. Sunucularımızda yayımlanan Forum sayfalarında çeşitli formatlarda tanıtım veya reklam görüntüleri, yazıları veya bağlantıları yer alabilir. Sunucu Yöneticileri dilediği forumlar için reklam uygulaması yapabilir veya yapmayabilir.
 11. Kullanımı iptal edilen Forumların kullanıcıları itiraz ve sistem yöneticilerinden herhangi bir hak, zarar tazmini talep edemezler.
 12. Yukarıdaki kurallara uymayanların forumlar hakkında herhangi bir makamdan dava açılmıs olursa, elimizde bulunan IP adresleri yetkili makamlara teslim edilmektedir..!
 13. Ücretsiz Sunuculardan yararlanan Tüm Forum üyeleri yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadırlar.
 14. Üyelik Sözleşmesi http://www.smf123.net/kurallar.htm adresinde yer alır. İşbu sözleşme 14 maddeden oluşmuştur, zaman içinde Yöneticiler tarafından güncellenebilir. Ücretsiz Forum üyesi, Kullanmış olduğu Forumlara her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Kullanıcılar güncellenen sözleşme maddelerini uygun bulmaması halinde dilediği zaman Ücretsiz Forumları kullanmaktan vazgeçebilir.

  Not : Kafanıza göre iş yapmayın Forum sayfalarını güzel güzel kullanın sonra ya ben görmedim, bilmiyodum haberim yoktu,
  kim bana uçak bileti kesti gibi söylentiler çıkarmayın.
  Kurallara uymayan üyeler anında biletleri kesilerek, ilk uçakla Ücretsiz Forum Sunucularından uçacaklardır,
  Lütfen Kemerlerinizi Bağlayın Kaptanınız Tymsah :)
http://www.showhaber.com
http://www.cpsistem.com
http://www.skorlig.com
http://www.showhaber.net
http://www.cpsistem.net
http://www.123spor.com